Jako první padla jména Stephena Rosse a společnosti Qatar. Ale Bernie Ecclestone připouští, že ve hře jsou ještě další "tři nebo čtyři" subjekty, které projevily o komerční práva zájem. Podle novin Sunday Times se o ně ucházejí vysílací stanice Sky (která před čtyřmi lety začala přenášet všechny závody Grand Prix) a americký miliardář John Malone, jemuž patří společnost Liberty Global. Pro média učinily oba subjekty prohlášení, že došlo pouze k neformálnímu jednání s CVC. Na scéně se však objevila další movitá osobnost, Kanaďan Lawrence Stroll, obchodník, který dal vzniknout oděvní firmě Tommy Hilfiger a řetězci luxusních prodejen Michael Kors. Také on rovněž přiznal nezávazné kontakty ohledně možné koupě práv. Je určitě zajímavé, že jeho šestnáctiletý syn Lance je členem jezdecké akademie Ferrari.
"CVC Group najala investičně bankovní společnost Goldman Sachs, aby všechny případné nabídky prověřila," dodávají k zájemcům Sunday News. List však pokračuje, že CVC Group zároveň projevila zájem o investice do formule-e, jejíž závod v uplynulém víkendu jel v Londýně. Vzápěti Donald McKenzie (CVC) uvedl, že "... svůj zájem zrevidovali z důvodu potenciálních problémů s evropskými orgány pro hospodářskou soutěž."
Olej do ohně přilil také sir Richard Branson, majitel společnosti Virgin, který ve formuli 1 také nějaký čas pobyl. Podle něj se v krátké době problémy formule 1 prohloubí natolik, že ji předstihne co do sledovanosti a popularity nejen formule-e, ale s ohledem na úspěchy i sportovní vozy. Tuto myšlenku ale odmítá prezident FIA Jean Todt: "Je naprostý nesmysl si myslet, že by si tyto dvě oblasti mohly konkurovat. F1 je natolik fascinující, proto mě překvapuje, proč se najednou objevuje tolik negativ. Kam zmizelo to nadšení udělat něco lépe?" říká Todt.