Honda věří v lepší zítřky...

Zuzana Eliášová, 27. května 2007, 17:09 Google+

Rubens Barrichello a Jenson Button dokončili dnešní GP Monaka na desáté a jedenácté pozici, oba během 78kol ztratili jednu příčku.

Button, Jenson

Button, Jenson | foto: Honda Racing F1

Barrichello se v první zatáčce dostal o dvě místa dopředu. Button s těžším vozem se v zatáčce pro změnu propadl z desátého na jedenácté místo. Jenžě po prvních zastávkách v boxech se už i Barrichello propadl. Mezi stájovými kolegy byl rozdíl 1,1s.

Rubens Barrichello, 10. místo
Jsem zklamán desátou pozicí, protože jsme si mysleli, že dnes máme na body. Celkově si myslím, že jsme měli lepší víkend než posledně, jen teď musíme dál tlačit na pilu a pokračovat v pohybu správným směrem. Vidím naději na zlepšení v Kanadě.

Jenson Button, 11. místo
Těžký závod. Byl jsem stále ve velkém provozu, nikdy jsem neměl příležitost k rychlému kolu, takže jsem nemohl vytěžit vše z naší strategie.
Po včerejší kvalifikaci jsem byl zklamaný, ale povzbudilo mě zlepšení. Jenže to nebylo takové, jaké jsem si představoval. Nyní se musíme se soustředit na další zlepšení.

Jacky Eeckelaert, šéf inženýr
Po včerejší kvalifikaci jsme doufali v body. Rubens začal velmi dobře, vyjel si pěkné místo a oba jezdci se drželi až do první zastávky. Nicméně naše závodní rychlost byla rychlejší než rychlost v boxech... Udělali jsme jistý pokrok a teď už ťukáme na bodované pozice, jen musíme stále pokračovat dál.