Niki Lauda:
Rakušan přežil v roce 1976 velmi vážnou nehodu na Nürburgringu, při které málem uhořel. Poté se vrátil znovu k závodění (závodil za Brabham), ale v Montrealu 1979 během závodního víkendu oznámil šéfovi Berniemu Ecclestonevi, že končí. Ještě v tom samém roce založil svoji leteckou společnost. Aby pro svoje aerolinky získal peníze, objevil se v roce 1982 v McLarenu a v roce 1984 zde získal jeho třetí světový titul.
Björn Borg:
Švéd ve věku 26 let ukončil svoji tenisovou kariéru ziskem Grand Slamu a vrhl se do světa obchodu. V roce 1991 udělal Borg comeback, na profesionální úrovni však již neměl šanci a už se mu nikdy nepodařilo zvítězit v žádném zápase. V roce 1993 ve věku 37 let pověsil svoji raketu definitivně na hřebík.
Michael Jordan:
Když byl na vrcholu, tak ukončil tento Američan v roce 1993 překvapivě svoji basketbalovou kariéru. Na přání jeho otce se zkusil v roce 1995 vrátit do NBA s týmem Chicago Bulls. V jeho první celé sezoně po comebacku dovedl Bulls k titulu NBA.
Lance Armstrong:
Americký závodník na kole vyhrál boj s rakovinou a již posedmé v řadě závod Tour de France. V roce 2005 ohlásil svůj ústup. O čtyři roky později se však do profesionální cyklistiky vrátil, aby při Tour ukázal svoji jedinečnost. Na vítězství to úplně nestačilo, ale 37letý Američan byl celkově třetí a oznámil, že v roce 2010 zkusí znova zaútočit na žlutý trikot.
Michael Schumacher:
Pilot Ferrari ukončil svoji veleúspěšnou kariéru v roce 2006, bohužel se mu však nepodařilo získat titul. Schumacher ale z motorsportu vlastně nikdy neodešel, protože zůstal u Ferrari v roli poradce a také se projevil jako vášnivý nadšenec motorek, když si vyzkoušel pár závodů. V srpnu 2009 se mu naskytla možnost návratu do F1 poté, co byl jeho velký kamarád Felipe Masse zraněn pružinou, která odlétla z vozu Brawn krajana Barichella. Ze zdravotních důvodů (zranění krku po pádu z motorky) ale z tohoto startu sešlo. O čtyři měsíce později už ale 41letý Němec podepsal smlouvu s Mercedesem.
Komerční sdělení