Losovali jsme poslední kolo celoroční soutěže!

ar1, 15. října 2003, 16:01 Google+

Dnes jsme losovali výherce posledního kola naší soutěže. Pokud jste nevyhráli, snad se Vám zadaří v roce příštím!

Dnes byli vylosovali výhercové 16., tedy posledního kola naší celoroční soutěže FedEx F1-NEWS.CZ Grand Prix 2003. Těchto šest výherců obdrží dámské triko společnosti FedEx. Jen připomínáme, že z každého kola je vylosován jeden finalista, který se bude 31. října 2003 ucházet ve finálovém kole o vstupenku na Grand Prix 2004. Celkem budou vylosování 3 vítězové vstupenek. Již dnes je jisté, že tito vítězové se pojedou podívat na závod Grand Prix Maďarska.

- Tomáš Souček, Písek

Tímto kolem tedy skončil první a věříme, že ne poslední ročník této zajímavé čtenářské soutěže. Již probíhají jednání o příštím již druhém ročníku, který opět prověří Vaši paměť popřípadě znalosti z oblasti světového, ale i domácího motosportu.