Stále je to o spolehlivosti

Daniel Šupa, 2. října 2003, 14:51 Google+

Jenson Button byl po závodě v USA velmi zklamaný a opět zdůraznil, že bez spolehlivosti to nepůjde.

Brit vedl se svým monopostem BAR 005 celé startovní pole po 15 kol. Ale poté, kdy byl předjet Michaelem Schumacherem, odstoupil z druhé pozice pro problémy s motorem. Přišel tak zcela určitě o první pódiové umístění pro britsko-americkou stáj BAR Honda.

„Potřebujeme spolehlivost a v tomto bodě závodní sezony bychom takové poruchy mívat neměli. Tohle by se opravdu stávat nemělo,“ prohlásil Jenson Button na adresu dodavatele motorů, kteří před závodem na okruhu Indianapolis nepřímo kritizovali tým BAR z toho, že se Honda stále nemůže po svém návratu do F1 pyšnit vítězstvím.

Také týmový kolega Jacques Villeneuve odstoupil ze závodu pro problémy s motorem a především Kanaďan je po celou sezonu pronásledován technickými problémy.