
DISKUZE K ČLÁNKU "Tušil jsem to." Verstappena odchod Hondy moc nepřekvapil
Pro Maxe Verstappena nebylo rozhodnutí Hondy opustit Formuli 1 příliš velkým překvapením. Podle různých informací, které se k němu dostávaly, tušil, že k tomu brzy dojde. Ve své smlouvě ale nemá žádnou výstupní klauzuli, která by mu kvůli tomu umožňovala předčasně opustit Red Bull, jenž ztratí statut továrního týmu.
zpět na článek přehled všech diskuzíDiskuze: "Tušil jsem to." Verstappena odchod Hondy moc nepřekvapil
Přidejte svůj názorMístní přihlášení
Přihlášení sociálními sítěmi
Nejlepší názory
Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času
-
SergioPÉREZ
12:07 09.10.2020 78.108.157.XXXVerstappen by měl jít do FERRARI a prohodit si to tak se Sainzem, kterému by Red Bull bez Hondy více vyhovoval, než Ferrari s Léclerkem, naopak Verstappen by Leclérca roznesl-
Fanda.LH
14:02 09.10.2020 194.228.96.XXXMax by si na Charlesovi vylámal zuby... Bylo by to něco jako LH vs JB... Max je zabiják, ale to umí být Charles taky + na mě působí mnohem vyzráleji... Netrvalo by dlouho a Max by měl ve Ferrari samé nepřátelé a kdo by z toho pak profitoval... ?
-
-

Dalibor Janda: Těchto slov na adresu kolegů už možná lituje!

Monika Bagárová plná obav: Hlavně se vrať domů zdravý!

Rouškovné: Dostanou ho důchodci i v roce 2021?

Úspěšná účastnice SuperStar se provdala! Co udělala kvůli svatbě?

Marek Vašut otevřeně promluvil: Nestydím se za to! V USA jsem pochopil, že...

Důchody: ČSSD zvažuje další jednorázový příspěvek pro seniory

Nezaměstnanost v lednu rychle roste. Pandemie drtí spíše ženy než muže

Jaké jsou nejčastější omyly zákazníků při reklamacích?

Předpověď počasí na noc a neděli 24. ledna. Meteorologové varují před sněhem a náledím
Aktuálně
Poslední závod 13.12.2020
GP Abú Zabí55 kol (305,355 km)
Abú Zabí
-
Pátek
-
Sobota
-
Neděle
Průběžné pořadí šampionátu:
1. HAMILTON, 2. BOTTAS, 3. VER... Celé pořadí