DISKUZE K ČLÁNKU Prohlášení týmů po Velké ceně Británie

Dnešní závod ovlivnilo mnoho faktorů, týmová režie, chyby mechaniků a v neposlední řadě také občas promluvilo štěstí. Jaký názor na to vše mají týmy a jezdci?

zpět na článek přehled všech diskuzí

Diskuze: Prohlášení týmů po Velké ceně Británie

Počet komentářů: 10, poslední 11.07.2011 07:28 Vložte komentář

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

• sony

XXX
    tým mcleren před závodem plni očekávání a naděje a po závodě 05.asi protáhlé obličeje.gratulace ferdovi.asi po zákazu mapování bude rb ztrácet uvidíme kolik a jsk které tratě jim budou vyhovovat.naskok asi udrží 01

+ 0 / − 0

ohodnotit kladně záporně

Reagovat Nahlásit
  • tom11

tom11

XXX
    jé, oni Michaelovi před závodem neřekli, že tentokrát budou vždy dávat místo projetí boxy stop/go 17 kvůli délce pitlane ve vztahu k délce trati, kterou jezdci neprojedou? když se o tom před závodem mluvilo, tak byl asi Šumák na procházce s nováckým komentátorem Richterem. ten o tom taky neměl ani páru 18

+ 0 / − 0

• banjoman

XXX
      Příteli, teď ses sám utopil. Stop/go ANO, ale NE +10 sec. Jsou to dva tresty.

+ 0 / − 0

• observer

XXX
        Priateľu, načo sem prispievaš, keď nemáš o F1 ani základné vedomosti. Ináč povedané, vieš Ty vôbec, čo značí trest "stop-and-go" ?

+ 0 / − 0

• airwar

XXX
        Omyl, součástí trestu stop/go je vždy deseti sekundová penalizace.

+ 0 / − 0

• tom11

tom11

XXX
        ó nikoli, milý příteli, já se netopím 04 citace z překladu pravidel:
        bod 7. INCIDENTY, PENALIZACE
        Incidenty mohou být ................., bránění v předjíždění.
        Penalizace mohou být: průjezd boxy, 10 sekund stop & go, pokles několika míst na startu příštího závodu, časová penalizace, napomenutí, diskvalifikace a vyloučení z následujícího závodu. Pokud nelze první dvě penalizace udělit během závodu, přičtě se k výslednému času jezdce 20 sekund (průjezd boxy), resp. 30 sekund (stop & go).