DISKUZE K ČLÁNKU Hamiltonovo chování se bývalým pilotům Formule 1 nelíbí

Výkon Lewise Hamiltona v závěrečných třech závodech sezóny 2015 je stále diskutovaným tématem. Mezi těmi, kdo se k němu vyjádřil, je bývalý pilot F1 a mistr světa 1997 Jacques Villeneuve, který si ohledně britského pilota nebral servítky.

zpět na článek přehled všech diskuzí

Diskuze: Hamiltonovo chování se bývalým pilotům Formule 1 nelíbí

Počet komentářů: 2, poslední 09.12.2015 18:22 Vložte komentář

Nejlepší názory

» Hr3bec (Hlasovalo 25 lidí) 09.12.2015 15:58
Koukám, úspěch se neodpouští nejen v česku a hon… »
» Zix. (Hlasovalo 10 lidí) 09.12.2015 18:22
Tady je spíš ten problém že akcích u různých… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

• Hr3bec

Hr3bec

213.155.254.XXX
    Koukám, úspěch se neodpouští nejen v česku a hon na Hamiltona pokračuje. A Villeneuva už vůbec nechápu....co by chtěl? Dyť dojel 3x na druhém místě a z toho 2 závody nalepený na zadku Rosberga...jako někdy mi celkově ta F1 včetně lidí co do ní patřili kdysi přijde jako postavená na hlavu....

+ 25 / − 19

ohodnotit kladně záporně

Reagovat Nahlásit
    • Zix.

Zix.

78.102.231.XXX
      Tady je spíš ten problém že akcích u různých sportů je, zatímco na předávání cen v jeho sportu nebyl.

Ta kritika posledních závodů je asi proto, že už nechtěl za každou cenu vyhrát jako jindy. Kdyby byl Rosberg týmová 2. a nechal by ho (podobně jako Schumi Barrichella), bylo to braný hned jinak.