Počet komentářů: 11, poslední 28.11.2013 01:30 Vložte komentář

Hezké PS letos jsem to už nevydržel a sleduji… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

• Kapor

194.160.178.XXX
    Interlagos je vizitka,... ...ako brazilci a všetci juhoameričania pristupujú k životu, že to lepia donekonečna dovtedy, kým sa to dá, pritom treba povedať, že tento okruh už potrebuje generálku, aby sa dal konečne do poriadku a jazdilo sa na ňom tak dobre, ako na ostatných. Preto je čierny Peter v rukách komisárov FIA, aby konečne vyriekli ortieľ, že ak to kompetentní nedajú do poriadku, tak ako to má byť, tak sa tu VC na rok nebude konať. A k tomu, aby sa okruh rekonštruoval netreba Tilkeho, lebo to bude ďalší Tikedrom z pôvodnej klasiky ! 11

+ 16 / − 9

ohodnotit kladně záporně

Reagovat Nahlásit
  • uzivatel000635

uzivatel000635

88.101.0.XXX
    Hezké PS letos jsem to už nevydržel a sleduji závody na RTL. Komentáře při přenosech na jejich-vaší televizi se nedají poslouchat.

Jen malou poznámku autorovi - motory mají OBJEM a ne obsah (a platí to pro všechny výrobce, tedy i pro MAN)

+ 13 / − 9

• anonym

89.190.61.XXX
    Ještě bych připomenul drsnou VC 2003 a uražený montoyovo přední křídlo hned po startu při kontaktu se Schumacherem v roce 2002. Jinak Rubens měl doma fakt smůlu, jenom co si pamatuju, tak 2002 se dostal do vedení a odešlo mu auto, 2003 mu došel benzín poté, co se dostal do vedení a 2004 přišel o vítězství taktickou chybou, poté co startoval z pole position. Aspoň jednou vyhrát mohl.

+ 12 / − 7

• mi88ki

mi88ki

165.72.200.XXX
      No já si vzpomínám na tu velkou cenu, kdy to Alonso poslal pod žlutými vlajkami mezi nějaké trosky, tuším od Webbera a pak trefil nájezd do boxu a další chytil po odrazu od svodidel na druhé straně. To byla neskutečná havárie. Jestli si dobře vzpomínám, tak se ten závod nějak nedojel a nakonec vyhrál Fisichella. Ale cenu nedostal neb tuším taky nedojel, ale pak se zjistilo, že závod byl ukončen o kolo dříve, tedy v době kdy ještě vedl :D Prostě neskutečný nářez :D

+ 10 / − 7

• anonym

Alonso se trefil do utrhlýho kola webberova jaguaru.

+ 11 / − 7

• RoBertino

83.208.82.XXX
        Přesně tak, tahle Grand Prix málem způsobila, že se Alonso nedočkal žádného titulu. Fisichella byl nejdřív vyhlášen za vítěze, protože kolem zmatků téměř nikdo netušil, kdy byl závod přerušen. Navíc Italův Jordan začal po dojezdu k boxům hořet. Teprve po závodě se vše "přepočítalo" a zjistilo se, že je třeba brát jako dané pořadí v cíli dvě kola před přerušením. "Fisico" pak dostal cenu speciálně týden před Grand Prix San Marina a osobně mu ji předal Kimi Räikkönen. Trošku to připomínalo slavnou scénu z filmu Jáchyme hoď ho do stroje, kde je znovu dekorován vítězem Volejník (Petr Nárožný) před Koudelkou (Luděk Sobota), tehdy byli při změně držitele poháru za vítězství jen komisaři FIA Kimi a Giancarlo plus naaranžované jejich monoposty.

+ 16 / − 8

• anonym

A Barinovo ferrari vezli na odtahovce a vevnitř seděl nějakej maník s kšiltovkou04