DISKUZE K ČLÁNKU Hamilton vítězí před zraky tifosi

ITÁLIE - ZÁVOD; Hamilton vyhrál, ale kdyby byl závod trochu delší, musel by hájit prvenství před skvělým Perezem, který v Monze předjel obě Ferrari!

zpět na článek přehled všech diskuzí

Diskuze: Hamilton vítězí před zraky tifosi

Počet komentářů: 40, poslední 11.09.2012 14:10 Vložte komentář

Nejlepší názory

» odin (Hlasovalo 16 lidí) 09.09.2012 15:46
Máš pravdu, že vloni a dnes byly ty souboje… »
» odin (Hlasovalo 16 lidí) 09.09.2012 16:00
Souhlasím, jen si nejsem tak jistý s tím… »
» Mike17 (Hlasovalo 15 lidí) 09.09.2012 15:35
AloxVet Když srovnám loňskou a letošní Monzu,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

• Kapor

194.160.178.XXX
    Lewis si víťaztvo zaslúžil... ..a urobil zase ďalší krok k získaniu titulu. Či sa mu to naozaj podarí uvidíme. V mimoeurópskych závodoch mal Mclaren aj Lewis vždy navrch. Či to tentoraz tím aj jazdec využijú uvidíme.11

188.167.44.XXX
      myslel si toto ? tiež by ma zaujímalo ...

+ 4 / − 9

přesně tohle sem myslel :) 11

+ 6 / − 7

• Rostislav M.

Rostislav M.

109.107.201.XXX
        Nejsem žádný expert, ale myslím si, že to není zakrývání sání,ale spíše ti dva pánové jistí monopost, aby se nekymácel. Tím jistě přehazují mechanici kola pohodlněji a tím i rychleji. Myslím, že kdyby byla potřeba úprava předního křídla, tak to budou dělat právě tihle pánové. Ale v tomto případě dle mého názoru jistí monopost, aby se dosáhlo co nejlepšího času v boxech.

+ 7 / − 4

• anonym

81.200.59.XXX
          to je divný ,stabilitu by nejistili s rukama na "otvoru" na chlazení motoru....13

+ 5 / − 5

Jo, vypadá to tak, souhlasím s tebou, to, co oba mechanici drží, jsou jediná lépe uchopitelná místa. Navíc proč by kryli sání? Máš pravdu :).

+ 6 / − 10

• anonym

94.113.208.XXX
    ... Mercedes celkem slušně.Rosberg katastrofální start a v prvních kolech marný,pak zrychlil a díky strategii získal pozice zpět.Schumi to od začátku ždímal ale nestačilo to.Dvouzastávková strategie mě u nich celkem překvapila,protože MSC Raikkonenovi ujížděl.Ale nakonec vsadili na jistotu a dá se říct že se vyplatilo....nicméně 0,3 sek. ztráta na KR v cíli trošku mrzí.Mít ten závod o 2-3 kola více,tak to mohl být i 4 flek.Ale na kdyby se nehraje.

+ 10 / − 8

• skejpa

skejpa

89.103.81.XXX
      Já měl pořádný hrachy, když se MSC prohnal pres WEB a v live timingu to porad svitilo ruzove (best) a zelene (personal best). Jak byl zaber posledni kolo na HAM, tak jsem si rikal, je to v prdeli, urcite ho dojel... Ale pak ulevujici obrazek jak jede kousek za nim do cile... :D Verim, že u fanousku MSC to bylo presne naopak :-)

+ 8 / − 9

• anonym

věříš správně...když Ham projel cílem,tak jsem si říkal,že má na to půl minuty.V nájezdu do posledního kola to šlo brutálně dolů 1,5 -1,2 -0,6 -0,3....nakonec se to nepovedlo,ale překvapilo mě,že i Massa měl celkem namále.Kimster na něho tlačil,takže musel jet limit....nakonec na něj MSC ztrácel jen něco přes vteřinu

+ 5 / − 7

• anonym

178.41.194.XXX
    Ferrari ... keď to včera v Q3 nešlo, mal svoje najrýchlejšie kolo Alfonzo zajazdiť na tvrdších gumách, aj tak bol posledný. potom by dnes lietal, ako Perez ...

+ 10 / − 10

• anonym

To je jistě zajímavá myšlenka, ale myslím, že druhý výjezd Fernanda do Q3 nebyl proto aby skončil desátý, jistě chtěl skončit na PP.

+ 6 / − 9

• uzivatel001135

uzivatel001135

65.255.37.XXX
    Vylekal mě Vettel úplně mě zamrazilo,Pérez perfektn? ale nejv?c jsem šťasten že dojeli obě Ferrari hned zasebou a že F.Alonso vede MS F1 a Ferrari 3t? v PK.Super!21

+ 10 / − 8

• Kevin

213.29.115.XXX
    poznámka na redakci být zavod trochu delší, tak všichni jedou trochu jinak 14 a to nechci snižovat kvality Pereze, prostě Lewis jel na jistotu a to mu stačilo

+ 15 / − 7

• Kevin

co říci závěrem?? 1. Lewis ... napodobil vítezství z Madarska, bezchybný, závod byl v jeho režii, jen tak dál
    (Jenson) nebýt problému, myslím, že by dojel druhý před Perezem
    2. Perez ... dobrá stíhačka, super předjetí obou ferek (i dobrá strategie)
    3. Ferda ... no mohl skončit i níže, ale zase vytěžil maximum :)
    4. Massa .. dnes mu to konečně jelo, chapu i to puštění alonsa
    5. Kimmi .. nakonec docela dobré umístění, ikdyž na nejrychlejší neměl
    6 .Schumi ... na začátku ztracel, ale nakonec i diky odstoupení a penalizaci dobré místo
    7 . Nico ... ke konci na to dost tlačil a vyplatilo se.

a velké překvapení vypadnutí limonád .... Vettel asi nemá zrcadka (je vidět, že lonská sezona není letošní) a smůla pro Marka

+ 25 / − 8

• odin

odin

77.240.96.XXX
      Souhlasím, jen si nejsem tak jistý s tím Perézem a Buttonem. Mrkni kolik Butt. ztrácel na Ham. před odstoupením a kolik Peréz v cíli. Tam by podle mě proběhl ještě souboj o to 2.místo.

+ 16 / − 11

• Nasir

188.175.176.XXX
        Sám jsem to chtěl napsat. Button měl větší ztrátu na Hama než 4 sekundy, Pérez by ho předjel.

Jinak pěkné shrnutí. Kimi dneska opět rychlostně zaostával a 5. místo je nakonec ještě celkem dobré. Špatně nejel ani Senna, ale ten výlet z tratě ho musel hodně mrzet.