Wrooom 2013: Na ledě po kolizi s Massou vyhrál Alonso (+ foto)

Alonso, Fernando | foto: Scuderia Ferrari

Fernando Alonso se dnes dočkal dvojice vítězství na zamrzlém jezeře v Madoně di Campiglio na závěr společné akce Wrooom 2013.

Piloti Ferrari a MotoGP týmu Ducati si to dnes rozdali na ledě v motokárách. Fernando Alonso se sice po úvodním kontaktu s Felipem Massou dostal do smyku a ocitl se na chvostu pole, dokázal se však probojovat zpět a vyhrát první kolo.

Ve druhém kole, do kterého piloti startovali v opačném pořadí, byl opět nejrychlejší Alonso, jenž si tak spravil chuť po minulé neúspěšné účasti na Massově motokárovém závodě. Španělovi stačilo jen několik kol, aby se znovu dostal do čela. Jako druhý projel cílem jeho brazilský týmový kolega, třetí byl Giancarlo Fisichella. Roli safety caru plnila čtyřkolka Ferrari FF.

Felipe Massa v motokárovém souboji s Fernandem Alonsem (foto: Scuderia Ferrari)

Dopoledne se soutěžilo v lyžování, které ovládl Fisichella před Felipem a jeho Bratrem Duduem. Pátek byl posledním dnem společné akce Wrooom 2013, kterou Ferrari zahájilo letošní sportovní sezónu.