Nejrychlejší zastávku předvedl Red Bull, když v 20. kole odbavil Albona za 2,02 vteřiny. Bleskurychlou práci předvedli o 14 kol později při přezouvání Verstappena: 2,18 s.
2.02 seconds! @redbullracing once again flex their muscles in the #DHL Fastest Pit Stop Award. #USGP #DHLF1
— DHL_Motorsports (@DHL_Motorsports) November 5, 2019
➡️All #F1 pit stop times: https://t.co/PY5mTQ1Puk pic.twitter.com/ZelhTitj6t
Druhým nejrychlejším týmem byl během Velké ceny Spojených států Mercedes, jehož mechanici odbavili v 35. kole Bottase za 2,45 s a Hamiltona o 11 kol dříve za 2,49 s.
Třetí příčka patří Renaultu, který zdržel Ricciarda v 21. kole 2,5 sekundy, stejně jako Hülkenberga v 39. kole nebo Williams Russella v 23. kole. Ferrari svou nejlepší zastávku stihlo za 2,57 - to když do boxů zamířil v 42. kole Leclerc.
Do závodu startovalo 6 jezdců na měkké směsi, 12 jezdců na středně-tvrdé směsi a 2 (Hülkenberg s Kvjatem) na tvrdé. S jedinou zastávkou si vystačila jen pětina pilotů - Grosjean, Hamilton, Pérez, Ricciardo a Sainz, zbytek jel či v průběhu velké ceny přešel na dvouzastávkovou strategii, která se díky oteplení a vyšší míře degradace pneumatik prokázala být o něco rychlejší, jak šlo také vidět u pilotů Mercedesu.
Výborný výkon předvedl Albon, jenž do boxů jako jediný zamířil třikrát. Po kontaktu v prvním kole a nucené zastávce byl poslední, cílem však projel jako pátý.
Nejdelší stint Velké ceny Spojených států vypsané na 56 okruhů předvedl Sainz - na tvrdých pneumatikách vydržel celých 37 kol, tj. 66 % závodu. Na středně-tvrdých zvládli Grosjean, Hamilton a Pérez 24 kol, na měkký vydržel Stroll 26 kol. Kanaďan na to ale doplatil, ke konci mu odešly.