DISKUZE K ČLÁNKU GP Kanady: Hamilton vítězí všude, i u zeleného stolu + VIDEO

Grand Prix Kanady se mohla stát restartem Ferrari. Sebastian Vettel také projel jako první pod šachovnicovou vlajkou, ale nakonec se radoval - opět a už posedmé - Mercedes. I proto byla situace už po závodě stejně dramatická, jako Grand Prix samotná.

zpět na článek přehled všech diskuzí

Diskuze: GP Kanady: Hamilton vítězí všude, i u zeleného stolu + VIDEO

Počet komentářů: 269, poslední 12.06.2019 09:07 Vložte komentář

Nejlepší názory

» RoBertino (Hlasovalo 8 lidí) 09.06.2019 22:41
Pochopitelně Vettel bude tvrdit, že to jinak… »
» airwar1939 (Hlasovalo 6 lidí) 09.06.2019 23:02
Pokud by se ovšem kvalifikoval do závodu... »
» airwar1939 (Hlasovalo 6 lidí) 09.06.2019 23:08
A ty stále nemáš smysl pro humor. Promiň chlapče… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

• Situs

Situs

85.70.164.XXX
    V každém případě se potvrdilo že Ferrari má problém jen na tratích s větším přítlakem, jinak jim to frčí náramně a s Mercedesem můžou bojovat. V Bahrajně měli jednoznačně na vítězství, v Kanadě to byl myslím plnohodnotný boj a v Baku nebyly zcela bez šance. Kdyby plně využívali svých šancí jako je využívají v Mercedesu nebylo by to v tabulce tak hrozné, toho pro šampionát škoda. Teď navíc Bottas nechal svou vikingskou bradku docela ve štychu.

+ 0 / − 0

ohodnotit kladně záporně

Reagovat Nahlásit
    • Mansell_fan

Mansell_fan

37.188.239.XXX
      Sorry ale tak růžově pro Ferrari to nevidím. Jednak těch tratí s malým přítlakem už moc nezbývá (Spa, Monza) a druhak je i na nich Mercedes už lepší. PP v Kanadě neměl LH jenom kvůli chybě ve vlásence a v závodě byl hlavně na tvrdé směsi bezkonkurenční. Tipuju že kdyby se dostal před Vettela normálně na trati, tu půlsekundičku na kolo by mu dával s přehledem. Když k tomu přičteme bezzubého Bottasa, tak to má LH rozjetý na překonání všech myslitelných rekordů už letos. Vždyť když mu bude přát štěstí (a komisaři 13), tak by klidně moh vyhrát všechny zbývající závody. Nehledě na to že Ferrari a RB to prostě po půlce sezóny zabalí a přesunou zdroje.

+ 0 / − 0

• daaviid23

daaviid23

90.182.169.XXX
        Je to trochu vtipné no. Ferrari prý může bojovat s Mercedesem. 7 závodů, 7 vítězství a 5 double pro Mercedes. Úplně to neodpovídá no 18

+ 0 / − 0

• Situs

Situs

Oni nemohli bojovat v Bahrajnu, Kanadě a Baku? Jen o tom mluvím. Bahrajn měli vyhrát ale Leclercovi selhával ke konci motor, Vettel chyboval při souboji s Hamem. V Baku Leclec chyboval v kvalifikaci a napral to do zdi. Tady v Kanadě mohli vyhrát nebýt chyby či kdyby se o něco pokusili s Leclercem. Na ostatních tratích zatím byli bez šance, ten přítlak jim prostě schází.

+ 0 / − 0

• daaviid23

daaviid23

Tak v Bahrajnu byl jedinej závod, kde bylo Ferrari lepší. V Baku sice Leclerck prohlásil, že by asi vyhrál kdyby to nerozštípal o zeď, ale úplně mu to nevěřím.
            Ale asi záleží co považuješ za "mohli bojovat". Pokud tím myslíš, že se mohli koukat na zadek jejich aut z né tak velké dálky, tak souhlasím 18
            Kanada byla mistrovství Seba....bez něj by Lewis v poklidu vyhrál. 14

+ 0 / − 0

• Situs

Situs

Leclerc se ho mohl pokusit podseknout, byl od něj před pitem 2,2s. Vettel mohl nechybovat. Vítězství bylo možné, bojovali o něj.

+ 0 / − 0

• daaviid23

daaviid23

A komisaři netrestat....no jo, těch kdyby je tam ale nějak moc 14

Jinak abych tě zase naštval....před pitem sice Leclerck ztrácel málo, ale po pitu ztrácel o 10 sekund víc. Hold se musí víc snažit a líp si rozvrhnout síly. Pit je důležitá součást závodu 13

+ 0 / − 0

• Situs

Situs

Však on to řekl před závodem Vettel správně. "Aby mohli porazit Mercedes potřebují dokonalý závod" Sorry, povedlo se mu jen dokonale chybovat 13

+ 0 / − 0

• daaviid23

daaviid23

Ještě jeden pohled. Podle mě je tohle další pomyslný hřebíček ....Vettela tohle hodně demotivuje. A ani se nedivím.
    Taky mě to celého demotivovalo. 14

+ 0 / − 1

• Ferda

Ferda

46.47.176.XXX
      Zase Tě to nabudilo jinak a i to je k životu potřeba. Navíc můžeš být rád, že to Vettel nenapral do zdi. 14

+ 1 / − 0

• Fanda.LH

Fanda.LH

83.240.61.XXX
      Já si myslím, že to bude ve finále naprosto nepodstatné... Bylo tam hodně emocí, politiky (Využít to ve svůj prospěch), ale pokud Mercedes najede na svou klasiku a zase začne sbírat dvojitá vítězství, tak to nikdo řešit nebude...

+ 1 / − 0

• Situs

Situs

Tak aby to jeho a tebe nedemotivovalo tak nejlepší bude aby Vettel přestal dělat takové chyby. Ale je pěkný že kvůli vítězství jsi ochotný přehlédnout vyjetí z tratě, zkrácení šikany a následný pokus vytlačení soupeře do zdi. Zoufalství u červených 13

+ 1 / − 0

• daaviid23

daaviid23

Záleží co chceš všechno si připustíš obětovat pro vítězství. Někdo připustí né úplně čistý souboj, při kterém mohlo dojít ke kontaktu mezi aktéry, někdo by ale klidně obětoval i zdraví a život týmového kolegu pro slavné vítězství ve slabém voze 13

+ 0 / − 0

• Situs

Situs

Když dovolíš ne uplně čistý souboj tak máš taky dyštak počítat s eventuelním trestem 03 Obětovat týmového kolegu je u mě hnus vždy, ohrozit ho na zdraví tuplem, však aktéři byli potrestáni. To ti nepomůže 14 Zkuste to čistě a nekopat kolem sebe 13

+ 0 / − 0

• Ferda

Ferda

Kdyby Vettel bojoval o titul, tak by komisaři byli možná trochu schovívavější. 19

+ 3 / − 1

• SergioPÉREZ

SergioPÉREZ

85.239.64.XXX
      Tohle byl závodní incident, Vettel byl rád, že mu to na trávě nesklouzlo více a do zdi. Tyhle pentle, kdy se jede o Titul jsou nesmysl 02